پای پیاده ای دل تا کربلا سفر کن ...<-BlogDescription->

ولایت فقیه، آماج فراماسونری جدید

متن پیش‌رو بخشی از سخنان حضرت آیت‌الله مصباح یزدی ( دامت برکاته ) است که در تاریخ 21/01/1390 در جلسه‌ای با اعضای شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده ایراد فرموده‌اند.

خطر فراماسونری

آن‌هایی که تیزبین هستند باید آینده را پیش‌بینی کنند، خطرها را احساس کنند، دیده‌بان‌ها باید از دور بنگرند که چه چیزی پیش می‌آید. من احساس می‌کنم در درون جامعه ما دستگاه فراماسونری در حال تقویت مجدد است. فراموش نکنید از همان وقتی که مشروطیت در ایران با دستگاه فراماسونری بر سر کار آمد با شعارهای اسلامی و آیات قرآن و با این حرف‌ها پیش آمد. امروز هم اگر بخواهد پیش بیاید حتما از همین شعارهایی که از انقلاب سرچشمه گرفته استفاده خواهند کرد. همین‌ها را می‌گویند و در زیر این پوشش‌ها حرف خودشان را می‌زنند. همان چیزی که همیشه گفته‌اند که «قالب را حفظ کنید و محتوا را عوض کنید.»؛ قالب، امام زمان (عج) و این حرف‌هاست اما محتوای امام زمان یک چیز دیگری (مثل انسان کامل نوعی) می‌شود.
شما می‌فرمایید بیاییم با علما و مراجع تبادل‌نظر کنیم، ولی به کسی که اصلا در طول عمرش با هیچ عالمی میانه خوبی نداشته و اکنون نیز حاضر نیست داشته باشد و هرچه بتواند لگد می‌زند چه امیدی می‌توان داشت؟ کسانی هم دل‌باخته این‌ها شده‌اند و فریب‌شان را خورده‌اند و با تمام قوا همه چیزهایی را که بر دیگران عیب می‌گرفتند، از استفاده از امکانات دولتی برای مسایل شخصی و... درباره این شخص فراموش می‌کنند. روزی چشم باز می‌کنیم می‌ببینیم که ای وای اصلا روز شب شده است. دیگر همدیگر را نمی‌شناسیم. اصلا این‌جا کجاست؟ این‌ها از کجا پیدا شدند؟ این‌ها از درون همین دستگاه درآمدند. خود ما حمایتشان کردیم. این بودجه‌هایی که در این راه صرف می‌شود از کجا می‌آید؟ این بند و بست‌هایی که می‌شود، این عزل و نصب‌هایی که انجام می‌گیرد به چه دلیل است؟ این حرف‌های نچسبی که هر روز در قالب نویی زده می‌شود از کجا می‌آید؟ چه انگیزه‌ای برای طرح این‌ها وجود دارد؟ این همه سخن از ملی‌گرایی آن هم در زمانی که کشورهای اسلامی عربی بیدار شده‌اند و یک نهضت اسلامی جهانی در حال شکل‌گیری است برای چیست؟ طرح اسلام ایرانی چیزی جز این را به دنبال دارد که ما را به ملی‌گرایی متهم کنند و بگویند شما با اسلام سر و کار ندارید؟ این کار چه انگیزه عقلایی می‌تواند داشته باشد؟ فرض کنید اگر روزی از ما بپرسند که چرا برای احیای حقوق زن کار نکردید شاید عذری داشته باشیم. اما اگر یک روزی بپرسند که چرا اساس اسلام بر باد رفت و ساکت ماندید، چه جواب بدهیم؟

شدیدترین خطر برای نظام

زمانی که دستگاه بنی‌امیه سر کار آمد چند سال از تولد اسلام گذشته بود؟ آن‌ها با چه نامی بر مسند حکومت نشستند؟ آیا جز به نام اسلام و خلیفه رسول‌الله حکومت می‌کردند؟ اما به فرمایش امیرالمؤمنین ظرف اسلام را واژگون کردند و پوستین اسلام را وارونه پوشاندند و ملت هم پذیرفتند! وقتی روی منبرها ـ العیاذبالله ـ امیرالمؤمنین علیه‌السلام را لعن می‌کردند در کدام کشور اسلامی مقاومت شد؟ همه جا رسم بود. هر جا نمازجمعه خوانده می‌شد و لعن علی علیه‌السلام هم بود. تا زمان عمربن‌عبدالعزیز که کم‌کم نسبت به این مسأله مقاومت شد. قبل از این‌که جنازه پیغمبر دفن بشود چه کسانی برای پیغمبر صلی‌الله‌علیه‌وآله جانشین درست کردند؟ مشرکین آمدند؟! زرتشتیان و یهودیان آمدند؟! خیر، همین اصحاب پیغمبر بودند. پس تعجبی ندارد کسانی به نام ولایت‌فقیه و به نام طرفداری از خط امام بیایند و اسلام را از امام کنار بزنند. مگر نکردند؟! مگر به نام طرفداری از خط امام نیامدند اسلام را از بین ببرند؟ آیا دیگر تمام شد؟ فردا فتنه عمیق‌تری در پیش است. ابزارش از همین‌جا و از همین الان تهیه شده است. از آسمان نازل نمی‌شود. مگر سران فتنه از آسمان آمدند و فتنه برپا کردند. همین‌ها بودند که حکومت اسلامی را در عالی‌ترین سطوح در طول چند دهه اداره می‌کردند. حالا تعجب می‌کنیم! بعید نیست یکی دو سال دیگر وضع عوض بشود و همین‌هایی که در همین نظام به وجود می‌آیند و رشد می‌کنند و از بودجه مملکت، از همین امکانات صرف به قدرت رسیدن آن‌ها می‌شود سر کار بیایند و ریشه همه چیز را بزنند. حالا بنشینیم گوشه‌ای یک تحقیق علمی بکنیم و حداکثر طرحی تهیه کنیم و برای تصویب به مجلس بفرستیم. آیا تصویب شود یا نشود، فردا بعد از این‌که تصویب شد شورای نگهبان آن را تأیید کند یا نکند. شورای نگهبان تایید کرد آیا دولت اجرا کند یا نکند. آیا این تنها کاری است که از ما برمی‌آید و هیچ وظیفه دیگری نداریم؟! ان‌شاءالله که من اشتباه می‌کنم. ان‌شاءالله که همه‌اش اشتباه باشد، اما آن خطری که من احساس می‌کنم شدیدترین خطرهایی است که تا به حال نظام ما را تهدید کرده است و دیگر جایی برای اسلام و ولایت‌فقیه و ارزش‌های اسلام نخواهد گذاشت. اعاذنا الله و ایاکم.
از خدای متعال درخواست می‌کنیم به برکت حضرت زینب و حضرت فاطمه سلام‌الله‌علیهما که این ایام متعلق به این بزرگواران است همه ما را از آفت‌های دینی و معنوی حفظ بکند و توفیق انجام وظیفه به همه ما آن طوری که مرضیّ خودش هست مرحمت کند. ان‌شاءالله سایه مقام معظم رهبری را بر سر ما مستدام بدارد که بزرگ‌ترین نعمتی که ما برای حفظ اسلام به آن امیدواریم این شخصیت عظیم‌الشأن و الهی است که ذخیره بزرگی است برای حفظ این نظام.

وفقنا‌الله و ایاکم ان‌شاءالله::
نویسنده : Saeid
تاریخ : چهارشنبه 1392/02/4