تبلیغات
دانشجوی دبیری فیزیك ورودی 91 - هر دم از این باغ بری می‌رسد

پای پیاده ای دل تا کربلا سفر کن ...<-BlogDescription->

هر دم از این باغ بری می‌رسد
این مساله دانشگاه فرهنگیان هم خیلی مهم است. این هم از جمله چیزهایی است که باید به طور جدّی به آرایش درونی آن توجه شود . معلم اگر شخصیت خودش ساخته نباشد، نمی تواند به متعلّم خود چیزی یاد بدهد. اینجا شخصیت معلمین ساخته می شود. اگر چه که این دانشگاه در ذیل آموزش و پرورش تعریف شده است و مربوط به آموزش و پرورش است، لیکن آموزش عالی باید همه پشتیبانی های ممکنه را از این دانشگاه‌ها کند". (بیانات مقام معظم رهبری درباره دانشگاه فرهنگیان – اردیبهشت 92)

چند وقتی میشه در مورد لغو قانون متعهدین خدمت و یا حتی لغو دانشگاه فرهنگیان یا دادن مدرک معادل(که واقعا جای تأمل داره) به دانشجو معلم ها صحبت میشه!!!!
مگر نه اینکه وزارتخانه‌های مهمی چون دادگستری، دفاع، اطّلاعات و امور خارجه وظیفه تربیت نیروی مورد نیازشان را، خود به عهده دارند؟ حال چطور ممکن است وزارت آموزش و پرورش به عنوان تنها متولی امر تعلیم و تربیت در کشور، حق تربیت نیروی مورد نیاز، طبق معیارهای خود را نداشته باشد؟؟؟؟؟؟
البته بعدا طبق گفته مسئولین احتمالا مشکل خاصی نیست و همان روال قبلی برای ورودی های سه سال اول وجود خواهد داشت ولی ای کاش......
جالبتر اینکه مهرمحمدی تو یه سخنرانی گفته آنچه در لایحه بودجه 94 برای دانشگاه فرهنگیان در نظر گرفته شده رضایت بخش نیست و انتظار داشتیم توجه ویژه ای به این دانشگاه شود.

یعنی انتظار بهبود اوضاع رو به هیچ وجه نداشته باشید تازه همین شرایط فعلی هم باقی بمونه برین شکر کنین...::
نویسنده : Saeid
تاریخ : چهارشنبه 1393/10/17