تبلیغات
دانشجوی دبیری فیزیك ورودی 91 - قرص بخور 20 بگیر!!!

پای پیاده ای دل تا کربلا سفر کن ...



<-BlogDescription->

قرص بخور 20 بگیر!!!
امروزه خبرای عجیب غریب زیاد میشنویم ولی این یکی دیگه...
آیا از مشکل آموختن زبان رنج میبرید با قرص های بووووق به سادگی زبان فیزیک ریاضی یا هر چیز دیگری را در عرض 1 ساعت یاد بگیرید.
موسس لابراتوار مدیای دانشگاه‌ ام.‌ای. تی مدعی شده با خوردن قرصی که اطلاعات روی تراشه قابل هضم آن(که جذب خون می‌شود)،می‌توان اطلاعات را وارد بدن کرد!!!!!!!
متن کامل در ادامه مطلب...

قرص یادگیری بشر را وارد دنیایی جدید خواهد کرد. نیکلاس نگروپونته در سخنرانی خود یادآور شد ۱۰سال پیش از روزی سخن گفت که می‌توان اطلاعات را بلعید و از آن استفاده کرد و حالا زمان آن فرارسیده است که این جنبش فناورانه توسعه یابد.

با ظهور فناوری قرص یادگیری احتمالا شاهد شروع دورانی خواهیم بود که در تاریخ تحولات انسان بی سابقه است. 400291 445 قرص یادگیری شروع دوره ای نوین برای بشر


به گزارش اعتماد، حالا بشر به جایی رسیده که از طریق بلعیدن یک قرص می‌تواند در یک ساعت زبان انگلیسی را یاد بگیرد، شاید کاری که برای بعضی‌ها نیاز به چند سال تلاش دارد به راحتی می‌توان در یک ساعت یاد گرفت.

اصل این پروژه براساس گزارش سایت اسلش گیر منتشر شده است. در این گزارش آمده است «نیکلاس نگروپونته، موسس لابراتوار مدیای دانشگاه‌ ام.‌ای. تی در شوی اخیر TED ضمن نمایش جزییات طرح خود نشان داد که با استفاده از قرص کامپیوتری می‌توان آموزش زبان خارجی را انجام داد. وی گفت با قرار دادن اطلاعات روی تراشه قابل هضمی که جذب خون می‌شود می‌توان اطلاعات را وارد بدن کرده و انسان اطلاعاتی را که از طریق یادگیری به دست می‌آورد را از طریق قرص هضم شده کسب می‌کند.»

نیکلاس نگروپونته در سخنرانی خود یادآور شد ۱۰سال پیش از روزی سخن گفت که می‌توان اطلاعات را بلعید و از آن استفاده کرد و حالا زمان آن فرارسیده است که این جنبش فناورانه توسعه یابد. به گفته نگروپونته دانش و آنچه دیتای پالایش یافته نامیده می‌شود را می‌توان به صورت قرص درآورد و پس از بلعیدن، وارد سیستم خون انسان شده و سپس آگاه‌تر و با اطلاعات کامل شود. موسس لابراتوار مدیای ام‌ای تی در کنفرانس TED که ایده‌های خلاقانه در آن مطرح می‌شود، پیش بینی کرد که تا ۳۰ سال آینده قرص‌های اطلاعاتی جنبه عادی و فراگیر در دنیا پیدا کند و امری طبیعی شود. حتی در ادامه این گزارش آمده است که تا ۳۰ سال آینده این تکنولوژی به اندازه‌یی رشد می‌کند که شما می‌توانید در یک ساعت کل آثار شکسپیر را بخوانید.



::
:: مرتبط با: علمی ,
:: برچسب‌ها: تربیت معلم , دبیری فیزیک , پردیس شهید بهشتی زنجان , سعید صادقی , فیزیک , دبیر فیزیک , دانشجوی دانشگاه فرهنگیان ,
نویسنده : Saeid
تاریخ : پنجشنبه 1393/08/15