تبلیغات
دانشجوی دبیری فیزیك ورودی 91 - ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﺳﺎﻝ 92:از پدیده ساپورت،دستگیری ﺗﺘﻠو تا قضیه خانم لیما!

پای پیاده ای دل تا کربلا سفر کن ...<-BlogDescription->

ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﺳﺎﻝ 92:از پدیده ساپورت،دستگیری ﺗﺘﻠو تا قضیه خانم لیما!
سلام داشتم سایت قطره رو نگاه میکردم به این پست خوردم گفتم مختصر و مفید اتفاقات92رو نوشته
از ساپورت و مسی و هاشم بیگ زاده و سبد کالا...متن کامل در ادامه مطلبساپورت

شاید یکی از تو چش ترین اتفاقای امسال
ساپورت بود! تعجب نکنین امسال تو فضای مجازی حدود 17% مطالب، نوشته ها و طنزها راجع به همین اتفاق شوم بود! یه عده اسمشو گذاشتن فقر فرهنگی، بعضیا هم ازش به عنوان توطئه دشمن یاد کردن، از توضیح بیشتر این بخش معذوریم!

مخاطب خاص


ایران خبر-کلمه
مخاطب خاص امسال بود که خیلی پر رنگ شد، سرعت نفوذش تو فضای مجازی کمتر از سرعت نور نبود، سریعاً همه ی دلنوشته ها داری مخاطب شد اونم از نوع خاصش. حالا این مخاطب خاص یه جاهایی خدا بود طرف می پرستیدش، گاهی به اصطلاح خودمون لگد عشقی می زد طرف آرزوی مرگشو می کرد، یه سری جاهاهم این بنده خدا تو افق محو بود طرفش دعا می کرد سریع برگرده.


مسی و هاشم بیگ زادهاز موقعی که معلوم شد تیم ملی به
جام جهانی میره زمزمه های کی می خواد مسی رو بگیره شروع شد! از حق نگذریم عادل فردوسی پور تو راه انداختن داستان هاشم و مسی کم بی تقصیر نبود. ولی اتفاقای صفحه فیس بوک مسی ابتکار غیور مردان بیکار فیس بوکی خودمون بود! اولش خیلی باحال بود، جوک هایی که راجع به هاشم و مسی می گفتن یکم حال و هوای مردم رو عوض کرده بود ولی کم کم تبدیل شد به اتفاق مهم بعدی سال 92.

جمشید مشایخی


هنوز تو شوک پشتکار دوستامون تو حمله به صفحه شخصی مسی بودیم که زمزمه های سفر
جمشید مشایخی به اسپانیا برای عذرخواهی از مسی شروع شد. من هنوزم هم نفهمیدم جمشید مشایخی با چه عنوانی می خواست بره پیش مسی، یا برای عذرخواهی می خواست چیکار کنه؟؟ ولی بچه ها می گفتن قرار بوده دو دستگاه پراید به مسی اهدا کنه.


پخش زنده مراسم قرعه کشی جام جهانی


به گزارش ایران خبر،همه پای تلوزیون بودیم با کلی ذوق و شوق، می خواستیم ببینیم تو جام جهانی با چه کشور هایی هم گروهیم که ناگهان، عادل عزیز کلمه ی منشوری از دهنش در رفت. از اونجایی که هنوز امکان سانسور همزمان رو نداریم نصف مراسم قرعه کشی رو به خاطر لباس زیبای خانوم
فرناندا لیما از دست دادیم. اینجا بود که یه سری از دوستان با کلی غم و اندوه هم قسم شدن که انتقام خونینی از فرناندا بگیرن و کجا بهتر از صفحه فیس بوکش. عاشق ابتکار یه سری از هموطنای خودمونم تا شوهر عمه ی این مجری بخت برگشته رو مورد عنایت قرار دادن تا یاد بگیره از این به بعد با حجاب کامل تو اماکن عمومی ظاهر بشه.

توافق ژنو


بعد از کلی رفت و آمد، یه عالمه
مذاکره پشت درهای باز و بسته بالاخره این اتفاق تاریخی افتاد تا جوونای خوبمون بیکار نمونن شروع به نوشتن مطالب طنز راجع به این موضوع بکنن.


پراید

هیچ ماشینی تو دنیا امسال اندازه پراید معروف نشد! همین الان اگر تو گوگل پراید رو سرچ کنید بالای 1000 تا مطلب و نوشته طنز منحصر به فرد راجع به پراید و قیمت ارزونش پیدا می کنید. من که هنوز یکی از فانتزیام اینه تو پراید بشینم و در حالی که لبخند می زنم پسته بخورم.

عمه


قبلاً
عمه فقط خواهر پدر بود که گاهی برای مامان ها مشکل ایجاد می کرد! اما با گذشت زمان کم کم کاربری قبلی خودشو از دست داده و وسیله ای جذاب برای شوخی دوستان شده. ولی آدم خطرناکیه توصیه می کنم زیاد سمتش نرین.


محمد رضا گلزار


وسط این همه اتفاق جذاب واسه فرار از محیط خشک و جدی تو جامعه بود که
محمد رضا گلزارحماسه آفرید و یه قطعه آهنگ منتشر کرد. من که نمی دونم چی پیش خودش فکر کرده بود ولی از همین جا بهش می گم تو می تونی!


سبد کالا


این دیگه محشره! از چند ماه پیش بوده هنوزم هست، از همین جا خدا قوت می گم به همه اونایی که تو صف
سبد کالا در انتظار بازگشت به آغوش گرم خانواده شونن.

از دیگر اتفاقات مهم از دید این کاربران میشود به
ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ ﻣﭽﮑﺮﯾﻢ،ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ،ﻭﯾﭽﺖ ﻓﯿﻠﺘﺮ ﺷﺪ،ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﻗﻢ ﺗﻬﺮﺍﻥ،ﻫﻤﺴﺮ ﺑﻨﯿﺎﻣﻴﻦ،ﻫﻔﺖ ﺗﯿﺮ ﮐﺸﯽ ﻣﺤﻤﻮﺩ ﮐﺮﯾﻤﯽ،ﭘﻨﺞ ﺗﺎ ﺳﺮﺑﺎﺯﯼ ﮐﻪ ﺗﮑﻠﯿﻔﺸﻮﻥ معلوم نیست،ﺁﺗﺶ ﺳﻮﺯﯼ ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ،انفجار ده نمکی،ﭘﺎﺳﺘﯿﻞ،ﺗﻪ ﺭﻳﺶ اشاره کرد.
منبع:
http://irankhabar.ir/vdcb.wb9urhbgfiupr.html


::
:: مرتبط با: تفریحی ,
نویسنده : Saeid
تاریخ : یکشنبه 1392/12/25